Konuyu Değerlendir
  • 0 Oy - 0 Ortalama
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Yılbaşı geliyor, bu sene maaşınıza ne kadar zam alacaksınız?


Yılbaşı geliyor, bu sene maaşınıza ne kadar zam alacaksınız? konusu, Tüm Sitelerin Tanıtım ve Reklam Alanı forumunda tartışılıyor.
#1
[Resim: YO9aQz.jpg]

Bir senenin sonuna daha gelmek üzereyiz. Her sene sonunda olduğu gibi bu sene sonunda da çalışan kesimde tek bir soru hakim : maaş zamlarımız ne olacak? Vallahi sizi bilmiyorum ama bizim neredeyse hiçbir zaman istediğimiz gibi olmadı, olmayacak da.

Düzenli bir iş ve maaş birçok açıdan iyidir, her şeyden önce güvenlidir, her ay hesabımıza ne kadar para yatırılacağını çoğunlukla biliriz. Aramızda en şanslı olanlar maaşlarını zamanında alıp, sigortaya tam bildirilenler. Bu grup içindeysek kendimizi şanslı sayarız. Risksizdir, kaybedecek hiçbir şeyimiz yoktur.
Peki ya sürekli artan borçlarımız? Borcumuz yoksa bile, sabahın köründen akşamın körüne kadar çalışıp, eve yorgun argın gelip, bir dizi izleyip uyumak için mi çalışıyoruz? Bir sinemaya gitmek, haftada bir gece dışarı çıkmak, yılda bir kez tatil yapmak artık lükse giriyor. Böyle yaşayabilenler kendilerini şanslı hatta zengin bile addediyor.

Düzenli maaş alıp patronların inisiyatifiyle zam almayı bekleyen hemen hiç kimse bu girdaptan kurtulamaz. Artık yeni bir şeyler yapmanın vakti geldi. Bu zamana kadar yaptığınız şeyleri yapmaya devam ederek farklı bir sonuç almayı bekleyemezsiniz. Herkesin hayatında birçok işe el atmış, kimi zaman batmış, kimi zaman çıkmış, kimi zaman da gerçekten çok kazanmayı başarmış insanlar vardır. Onlar risk alıp geleceklerini değiştirmeyi isteyenlerdir.

Biz artık kendimiz için çalışmak ve çalıştığımız kadar kazanmak istiyoruz. Çalışmadan kazanmak mümkün değildir, kısa yoldan zengin olmak sadece piyangodan para çıkarsa ya da miras kalırsa olur. Kısa yoldan zengin olma hayali kurmayıp, gerçekçi bir çalışma ile çalıştığı kadarını kazanmak isteyen arkadaşlar, lütfen bizimle iletişime geçin. Artık yeni bir şeyler yapmak gerek, aynı şeyleri yaparak farklı bir sonuca ulaşamazsınız. 

Bizimle iletişime geçmek için: https://goo.gl/forms/S4MzWJ6wKkWXzY3N2
Bul
Alıntı


Foruma Git:


Bu konuyu görüntüleyen kullanıcı(lar): 1 Ziyaretçi